Hakkımızda

"Uzun Sigortadan Sigortalı Tüm Sigortalı Ailemize, Çalışma arkadaşlarımız ve aileleri yani HEPİMİZ için hassasiyetle takip ettiğimiz Korona Virüsü belasının daha fazla yayılmasını önleme amacıyla aldığımız tedbir gereği 19.03.2020 itibariyle Şirketimizi geçici süreyle kapatıyoruz. Bugünden itibaren evden işerli takip ediyor olacağız. #EvindekalTürkiye Bu süreçte sizlere en iyi hizmeti vermek için; 02128531230 Telefon ve 05326471627 WHATSAPP numarası olarak hizmet verecek olup, sosyal medya iletişim kanallarımız da açıktır. 7/24 05322628102 Şirketimizde tekrar sizlerle bir arada olacağımız, çay kahve içip sohbet edeceğimiz günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Saygılarımızla, UZUN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ"

TAKIMLA TANIŞ

Uzman Temsilcimiz

HAKAN UZUN

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

03.Haziran.2000 Yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Trabzon Sürmeneli olan UZUN, 2012 yılında Halide Edip Adıvar Ortaokulu, 2017 yılında K. Çekmece Z. Mustafa Dalgıç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni başarı ile bitiren UZUN, 2021 yılında Beykent  Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Finans – Bankacılık Ve Sigortacılık Bölümünü Başarı derecesi ile bitirdi. Halen Uzun Sigorta A.Ş nin Yönetim Kurulu başkanlığını yürütmektedir.

KURUCU BAŞKAN

Trabzon Sürmeneli Demir ustası ve Hafız olan Hasan Bey ile eşi Trabzon Sürmeneli Ayşe Hanım'ın en küçük çocuğu olarak 4 Temmuz 1975’te Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli İlçesinde doğmuştur. Aslen Trabzon Sürmene Köprübaşı’lıdır. Evli ve iki çocuk babası olan Uzun, İlk ve Orta öğrenimini Zonguldak İlinde tamamlamıştır. Bir dönem İstanbul Paşabahçe Ferit İnal Lisesinde eğitim almıştır. Beykent Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu Hukuk , Eskişehir Anadolu Üniversitesi Banka ve Sigortacılık, Brussels Capital Üniversitesi Yazılım Uzmanlığı bölümlerinden başarı ile mezun olmuştur. İngilizce, Rusça ve Arapça dillerinde eğitim almıştır ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’ndeki öğrenimine devam etmektedir. Okuduğu Üniversite Adalet programı Hukuk Bölümünün bitirme tez konusu olan Siyasi Parti oluşumları; “Siyasi Parti Kuruluşu, Organları, Organların Görevleri, Teşkilatlanmaları ve Siyasi Partilerin Tüzel Kişiliklerinin Sona Ermesi” tezini başarı ile tamamlamıştır. Tüm bilgi birikimi ve eğitimlerini harmanlayarak gençlik yıllarından itibaren Vatan ve Millet sevdasıyla ilgili olduğu siyasete kurucusu olduğu Adalet Birlik Partisi ile yeni bir soluk kazandırmıştır. Parti teşkilatlarında özellikle gençlerin, kadınların ve engelli vatandaşların aktif siyasete katılımını arttırmaya yönelik çalışmalar yaparak farklı bir siyasi anlayış beraberliğinde örgütsel bir yapı geliştiren Uzun, geliştirdiği bu yapı ile diğer tüm siyasi parti teşkilatları içinde ilk günden itibaren adından söz ettirmiş ve siyasetin tabana yayılarak geniş halk kitleleri tarafından benimsenerek itibar görmesi yolunda adımlar atmıştır. Tüm bu çalışmalarının yanı sıra, 1995 yılında Uzun Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited şirketini kurmuş olup 2013 yılından beri kısa adı SAAD olan Sigorta Aracıları ve Acenteler Dernek Başkanlığı görevini devam ettirmekte ve bir çok Sivil Toplum Kuruluşlarında faal görevleri bulunmaktadır. İrfan UZUN ve Eşi Sevcan, bir oğlu ve bir kızı, Hakan ve Ayşe Öykü’nün gururlu ebeveyleridir. “Gerçek liderlik çoğu zaman en beklenmedik yerlerde en beklenmedik kişiler tarafından yapılan en küçük eylemlerle olur.”

BAŞKAN YARDIMCISI

TEKNİK PERSONEL

Open chat
Yardımamı ihtiyacınız var?
Merhaba www.uzunsigorta.com a Hoşgeldiniz. Size Sigorta Konusunda Nasıl Yardımcı Olabilirim.